N 48 15.584 E 18 06.309
Slovensky, Slovak English German, Deutsch Hungarian, Magyar Russian Polish, Polski

ABC Hotel Vám ponúka, vďaka dlhoročným skúsenostiam a vďaka dobrému technickému zázemiu, kompletné zabezpečenie konferencií a kongresov, vrátane ozvučenia, osvetlenia, inštalácie, občerstvenia a obsluhy. Máme bohaté skúsenosti s organizáciou konferencií pre slovenské i zahraničné firmy, nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Zabezpečujeme konferencie pre rôzny počet účastníkov.

Súčasťou organizácie môže byť aj zaistenie sprievodného programu. Pre záujemcov pripravíme program zameraný na poznávanie Nitry a jej okolia. Ponúkame maximum kvalitných služieb, za čo najnižšiu možnú cenu. Veríme, že spokojnosť nášho zákazníka je to najdôležitejšie, a že jeho pozitívna skúsenosť je našou reklamou v jeho okolí.

Váš úsmev a kladné referencie sú pre nás najväčšou odmenou!

 Taktiež zabezpečujeme firemné party a večierky, či už klasické, alebo tematicky zamerané. O Vašu zábavu sa postarajú preverení profesionáli vrátane mediálne známych osobností (moderátori, zabávači, apod.). medzi najpopulárnejšie aktivity patrí karaoke, teambuildingové aktivity ako sú hry či teamové meranie síl. S nami si užijete veľa zábavy! Pre Vašu zábavu a spokojnosť naozaj čokoľvek – aj preto máme kontrakty a spoluprácu s mnohými zaujímavými ľuďmi, nech už  preferujete modernú hudbu, konkrétnu hudobnú skupinu, muzikálové hviezdy, swing, jazz či čokoľvek iné. Máme priame kontakty na manažérov a hudobníkov, všetko sú osvedčení účinkujúci s pozitívnym ohlasom od našich klientov.

 Kladieme dôraz na profesionálny a osobný prístup – kedykoľvek Vám poradíme, zaistíme a vybavíme všetko, čo potrebujete.

Tak neváhajte a vyskúšajte nás!

 Vaša spokojnosť je našim cieľom!